O Salonie

Witam Serdecznie!

Nazywam się Kamila Kosela i jestem masażystką. Moim założeniem jest uczyć się od najlepszych! Dlatego ciągle się rozwijam zdobywając umiejętności w najlepszych miejscach w Polsce.

Moja przygoda z masażem zaczęła się od nauki tego, jak jesteśmy ukształtowani. Wszystko w naszym ciele zostało stworzone z mistrzowską precyzją.
Jednak szybkie tempo życia, jakie prowadzimy, powoduje ogromny stres, który w znacznym stopniu zaburza prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.
Niestety, nie tak łatwo jest po prostu przestać się stresować.
Możemy jednak pozwolić sobie na chwilę relaksu dla naszych mięśni i umysłu, co pomoże nam nabrać sił fizycznych, psychicznych i rozluźnić się, by odczuć wyraźną poprawę.
Dlatego postanowiłam otworzyć w Kętrzynie Mazurskie Spa, którego celem jest byś poczuła się naturalnie i wSPAniale 🙂

Serdecznie zapraszam!

Kamila

O Mazurskim Spa

Specjalnością salonu jest holistyczne podejście do klienta oraz stworzenie pierwszego, w pełni naturalnego salonu masażu w Kętrzynie.

Wysoka jakość świadczonych usług, a także dbałość o najdrobniejsze szczegóły są istotą tego miejsca. Muzyka, oświetlenie, aromaty oraz najwyższej jakości kosmetyki, nie tylko pozwolą ci się zrelaksować, ale też otulić odrobiną luksusu.

O Produktach

Kosmetyki, które wykorzystuję w swoim salonie to prawdziwe skarby natury.
Certyfikowane oleje i naturalnie pozyskiwane kosmetyki, łączy wysoka jakość wykorzystanych do produkcji surowców naturalnych oraz skuteczność w pięlęgnacji skóry i przywracaniu dobrego samopoczucia całemu organizmu.

Podaruj odrobinę relaksu!

Karta podarunkowa Mazurskiego SPA to doskonały pomysł, by sprawić komuś prezent. Zadbaj, by bliska Ci osoba poczuła chwilę spokoju i wytchnienia.

Dla kogo możesz ofiarować Kartę podarunkową?

  • Dla Twoich najbliższych, np. z okazji rocznicy lub ślubu
  • Dla Twoich pracowników, w nagrodę za dobrą pracę
  • Dla Twoich specjalnych klientów czy kontrahentów.

 

Doceniamy lojalność!

Dla naszych stałych klientów mamy coś wyjątkowego - Voucher PODARUNKOWY. To specjalny kupon, który pozwoli Ci zaoszczędzić na kolejnym zabiegu.

Jak działa nasz Voucher PODARUNKOWY?
Jeśli jesteś naszym stałym klientem otrzymasz Voucher PODARUNKOWY w wysokości 50 zł do wykorzystania na zabiegi powyżej 200 zł.

Voucher PODARUNKOWY do odebrania w salonie.

Zapraszamy!

Kontakt

Odwiedź nasz salon i umów się na wizytę lub zadzwoń pod podany niżej numer telefonu.
Mazurskie Spa znajdziesz też na Google Maps.

LOKALIZACJA

ul. Poznańska 15

lokal usługowy nr 2

11-400 Kętrzyn

NUMER TELEFONU

+48 538 327 497

ADRES EMAIL

kontakt@mazurskiespa.com